Zwroty i Wymiany

Zwrot w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia

Masz 14 dni od daty otrzymania przesyłki na odstąpienie od umowy zakupu w maseczki.adrianno-damianii.pl.

Wypełnij formularz zwrotu znajdujący się na stronie https://maseczki.adrianno-damianii.pl/formularz-odstapienia-od-umowy-pdf. Upewnij się, że wypełniłaś go prawidłowo i umieść w przesyłce razem z paragonem fiskalnym oraz ze zwracanymi produktami. Starannie zapakuj pudełko, aby bezpiecznie dotarło do naszego sklepu.

Wyślij przesyłkę na adres:
F.H. Damian Kajfasz
ul. Ks. Gołby 71
34-116 Bachowice


Sugerujemy wysyłkę za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej lub przesyłki rejestrowanej Poczty Polskiej. Pamiętaj, że nie akceptujemy przesyłek pobraniowych lub paczkomatowych.

Środki zwracane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Odpowiadasz za zmniejszenie wartości zwracanego produktu, wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Jeżeli wartość zwracanego towaru została zmniejszona, wysokość zwrotu może zostać obniżona.

Wymiana towaru

Jeżeli zamówione produkty są za małe lub za duże – możesz dokonać wymiany na inny rozmiar.

Ze względów logistycznych procedura wymiana produktów w maseczki.adrianno-damianii.pl polega na zwrocie produktów (odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni), a następnie złożeniu nowego niezależnego zamówienia. Wymiana możliwa jest wyłącznie jeżeli wartość zwracanego towaru nie została zmniejszona.

Złóż nowe zamówienie wybierając właściwy rozmiar. Dokonaj płatności za zamówienie lub wybierz płatność przy odbiorze. Zwrot środków za zwrócone produkty zostanie dokonany niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni.